Witamy Państwa na naszej stronie internetowej.

Nasze pięciohektarowe gospodarstwo położone jest między wzgórzami Bąkowca i Pępówki na wysokości 650 m n. p. m. Z trzech stron otoczone jest lasami bogatymi w grzyby, jagody i jeżyny.

Gospodarstwo nastawione jest na hodowlę zwierzęcą.
Dla gości przygotowaliśmy pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami, aneks kuchenny, pokój dzienny, rowery, plac zabaw dla dzieci. Proponujemy przejażdżki konne oraz zajęcia hipoterapeutyczne. Wyżywienie oparte jest na produktach pochodzących z gospopdarstw ekologicznych, część produktów pochodzi z naszego gospodarstwa.

Nasze gospodarstwo zdobyło II miejsce w konkursie "Zielone Lato 2000"
REKOMENDACJA
Znane nam jest gospodarstwo Celiny i Stanisława Hebda z Przyszowej. Uważamy, że gospodarstwo to w pełni zasługuje na miano "Gospodarstwa przyjaznego środowisku".Opinia nasza wynika z następujących przesłanek: W południowo -wschodniej części Beskidu Wyspowego państwo Hebdowie prowadzą gospodarstwo o kierunku ogólnorolnym.
Do dyspozycji gości przeznaczone są trzy pokoje o łącznej liczbie 8 miejsc noclegowych, komfortowo urządzonych z pełnym węzłem sanitarnym przy każdym pokoju, pokój dzienny, aneks kuchenny.Wokół gospodarstwa, do dyspozycji gości, duży ogród z altaną, jest możliwość palenia ogniska lub grila, wydzielony kącik zabaw dla dzieci. Gospodarze dysponują wypożyczalnią rowerów, a w sezonie zimowym nart.

Gospodarstwo położone jest wśród lasów obfitujących w runo leśne, a pamiątka z pobytu w gospodarstwie są suszone grzyby w płóciennym woreczku. Występują liczne szlaki turystyczne, rzeka w odległości 2 km oraz liczne obiekty sakralne, przydrożne kapliczki, dworek w Świdniku, szlaki na Łyżkę, Modyń, Szkiełek, dobrze zachowany folklor i obrzędy ludowe.
Gospodarz zna język niemiecki.

Opinia rekomendująca wystawiona przez:
Małopolski Ośrodek Doradztwa
Rolniczego w Krakowie
Oddział w Nawojowe
Biuro Powiatowe w Limanowej

Zapraszamy na wypoczynek do "Jodełki".
 
 
© Gospodarstwo Agroturystyczne "Jodełka " - Przyszowa
Realizcja projektu : Verakom